Temizlikte Buhar DevrimiBuharlı temizlik makinaları bu yılın en çok revaçta olan temizlik makinaları oldu.Temizlik firmaları ,özellikle yerinde yaptıkları yıkamalarda kusma adı verilen,yıkanan yerin iyi vakumlanamamasından kaynaklanan suyun kirle birlikte üste çıkması nedeniyle zorluklar yaşıyordu.Bu sıkıntının yaşanmaması için,yüzey daha fazla vakumlanıyordu.bu hem yüzeye zarar veriyor hemde yıkama süresini uzatıyordu.

Oysa buharlı temizlik makinaları özellikle vakum özelliği olanlar çok başarılı sonuçlar elde edilmesine yardımcı oluyorlar.150 dereceye varan buhar sıcaklığı,mikropları ve mite denen alerjik astımın nedeni olan canlıları öldürüyor,kirleri yumuşatıyor,aşırı su içermediğinden kurutma sıkıntısı olmuyor.Sadece halılarda değil,koltuklarda,kadife perdelerde,yataklarda çok başarılı sonuçlar elde edilmesine ciddi katkıları oldu.Dünyada da yeni olan buhar teknolojisi,temizlik makinaları sektöründe daha kalıcı bir sahip olacağı öngörülmektedir.

Temizlik Türkiye
Sosyal Medyada Biz
E-bülten Kayıt
  • Site içeriğinde yer alan hiçbir resim veya metin Temizlik Türkiye'nin izni olmadan ticari amaçla kullanılamaz. İnternet ortamında kullanılamaz. Aksine hareket edenler hakkında ihtara gerek duyulmaksızın yasal işlem yapılır.

Kaydır