Okullarda Temizlik ProfesyonellerdeOkullarda Temizlik emin ellerde.

Ocak 2011 itibari ile,okulların temizliği temizlik firmalarına emanet.Türkiye geneli 32 bin ilköğretim okul temizliğinde bakanlığın yeni aldığı kararla,temizlik firmaları görev alacak.

Okulların kayıt zamanı ve sonrasında temizlik parası adı altında velilerden artık para toplanmayacak.Temizlik firmaları , gerekli temizlik makinaları ve diğer ekipmanlarla daha profesyonel ve hijyenik eğitim-öğrenim ortamı sağlayacaklar.Milli eğitim ilkokullar müdürü İbrahim Er,ocak 2011 tarihi itibari ile uygulamanın başlayacağını,okulların temizliği konusunun daha iyi noktalara taşınacağını belirtti.Okullarda temizlik yapan temizlik firmaları , daha sağlıklı koşullar sağlanmasını temin edecektir.

Temizlik firmaları ,hem eğitimli personel ,hem de işe uygun temizlik makinaları ile ,çocuklarımızın okullardaki yaşam koşullarını iyileştireceklerdir.İşi eğitmek olan okul idaresinin , temizlik hizmetleri yapan personeli verimli kılması ,denetlemesi ve temizlik teknolojilerinde olan gelişimi takip etmesi mümkün değildir.

Tıpkı hastanelerin temizliklerini yapan temizlik firmaları gibi,okulların temizliklerini yapan firmalarda daha yaşanabilir yaşam alanları oluşturacaktır.

Temizlik ihalesi usulu ile yapılacak iş aımlarımda,okulların temizliği daha rekabetçi fiyatlara,daha profesyonel temizlik makinaları ile yapılacaktır.

Temizlik Türkiye
Sosyal Medyada Biz
E-bülten Kayıt
  • Site içeriğinde yer alan hiçbir resim veya metin Temizlik Türkiye'nin izni olmadan ticari amaçla kullanılamaz. İnternet ortamında kullanılamaz. Aksine hareket edenler hakkında ihtara gerek duyulmaksızın yasal işlem yapılır.

Kaydır