Kartek Makina Sokak süpürme Araçlarının Satışına BaşladıTemizlik makinaları satışında,doğru ürünün seçilmesiyle başlayan yolculukta müşterisini asıl satıştan sonra kazanmayı hedefleyen Kartek Makine Ticaret,şimdi de geniş ürün yelpazesine dış alan süpürme makinları da denen sokak süpürme makinalarını da ekledi.

Satışlarında Eğer üretiliyorsa öncelikle Türkiye’de üretilen makinaları tercih eden Kartek Makine,temizlik makinaları tedariği konusunda pazarda büyük kesime hizmet veren kartek makine,sokak süpürme makinlarında oluşan talebi de karşılamaya hazırlanıyor.

Metreküpten,2,5 metreküpe kadar kapasitede üretilen sokak süpürme makinalarıni,diğer ürünlerde olduğu gibi,uygun fiyat ve satış sonra güçlü teknik destek güvencesiyle pazara vermeye başlamıştır.

Kartek makine,halı yıkama makinaları,halı sıkma makinaları,yüksek basınçlı yıkama makinaları(gemi temizliğinde,oto yıkama firmalarında kullanılan makinalar),temizlik firmalarının da bolça kullandığı,ana ekipmanları olan,halı koltuk yıkama makinaları,buharlı halı koltuk yıkama makinaları,zemin yıkama ve cilalama makinaları,zemin yıkama makinaları,sıcak hava üreticileri,otomatik halı koltuk yıkama makinaları,buharlı temizlik robotları,sıvı ve köpük tankları,sanayi tipi süpürgeler gbi bir çok temizik makinası çeşidini,firmaların ihtiyaçlarını doğru olarak belirleyen konusunda yetişmiş satış ekibi ile satışta başlayan ve satış sonrası devam eden teknik destekle oniki yıldırgüvenle devam etmektedir.

Temizlik Türkiye
Sosyal Medyada Biz
E-bülten Kayıt
  • Site içeriğinde yer alan hiçbir resim veya metin Temizlik Türkiye'nin izni olmadan ticari amaçla kullanılamaz. İnternet ortamında kullanılamaz. Aksine hareket edenler hakkında ihtara gerek duyulmaksızın yasal işlem yapılır.

Kaydır