Girasun'da Alt geçit TemizliğiGİRESUN’DA ALT GEÇİT TEMİZLİĞİ

Trafik sorununun giderek çoğaldığı günümüzde, altgeçitler ulaşımı kolaylaştıran önemli unsurlardır. Sık kullanılır ve trafiği rahatlatırlar.

Fakat altgeçitlerin temizliği önemli ve aynı zamanda da zordur. Gece-gündüz ulaşıma ihtiyaç duyulan altgeçitlerde, temizlik trafiği aksatmayacak şekilde kısa sürede ve en etkili şekilde yapılmalıdır.

Giresun Valiliği, altgeçitlerdeki bu temizlik sorununa el atarak, belediye sınırları içinde kalan tüm altgeçitlerin temizliğini üstlendi. Belediye sınırları dışında kalan altgeçitlerin temizliğini ise Karayolları gerçekleştirecek.

Sokak temizliği, özellikle de altgeçit temizliği mekanların sürekli kullanılıyor olmasından ötürü zor bir durumdur. Bu sebeple bu mekanlarda en kısa sürede en etkili temizlik sağlanmalıdır. Belediyelerin temizlik personelinin ellerinde bir süpürgeyle sokakları ya da altgeçitleri süpürmesiyle bu mekanlarda etkili temizlik sağlanamaz.

Son dönemde üretimi yapılan sokak süpürme araçları ile altgeçit ve sokaklarda, hem kısa sürede hem de hijyenik şekilde temizlik yapılabilir.

Temizlik Türkiye
Sosyal Medyada Biz
E-bülten Kayıt
  • Site içeriğinde yer alan hiçbir resim veya metin Temizlik Türkiye'nin izni olmadan ticari amaçla kullanılamaz. İnternet ortamında kullanılamaz. Aksine hareket edenler hakkında ihtara gerek duyulmaksızın yasal işlem yapılır.

Kaydır