Ağrı'da Dört Okula Beyaz BayrakAĞRI’DA 4 OKULA BEYAZ BAYRAK

Okul temizliğinin ne kadar önemli olduğuna daha önceki yazılarımızda değinmiştik. Dışarıdan gelen ve ya okula girip çıkan veliler, personel tarafından taşınan toz ve kir öğrencileri olumsuz etkilemektedir.

Okullardaki en etkili temizliğin eğitimli personel tarafından, profesyonel temizlik makinaları ve etkili kimyasallarla gerçekleşmesi mümkündür.

Bu bağlamda Ağrı’da Milli Eğitim Bakanlığı’na başvuran 31 okul arasında 4 okul, beyaz bayrak almaya hak kazanmıştır. Bakanlık tarafından okulları temizlik ve hijyen açısından kontrol edecek bir görevli komisyon kurulmuş ve bu komisyon okulları teker teker inceleyerek 4 okula temizlik konusunda tam not vermiştir.

Her alanda olduğu gibi, sağlık ve hijyen için de yarışılması gerektiğini söyleyen Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz, 4 okulun idarecilerine beyaz bayrakları teslim etti.

Temizlik Türkiye
Sosyal Medyada Biz
E-bülten Kayıt
  • Site içeriğinde yer alan hiçbir resim veya metin Temizlik Türkiye'nin izni olmadan ticari amaçla kullanılamaz. İnternet ortamında kullanılamaz. Aksine hareket edenler hakkında ihtara gerek duyulmaksızın yasal işlem yapılır.

Kaydır