Adana’da Temizliğe Doğru Atılan AdımAdana’da Temizliğe Doğru Atılan Adım

Adana Yüreğir’de temizlik konusunda büyük bir adım atıldı. Sokak temizliği konusunda atılan bu adımın mimarlarından olan Yüreğir Belediye Başkanı Çelikcan, genel yaşam alanlarından olan ve hergün defalarca arşınlanan sokakların daha temiz olması gerektiğini belirterek, temizlik konusunda atacakları adımın bununla kalmayacağını belirtti. Yüreğir’de sokak ve caddelere konulmuş olan 1300 çöp koyteynerlerine ek olarak insanların sokaklara çöplerini atmalarını engellemek için, yeni ayaklı çöp kutularını ilçe genelinde kalabalık olan cadde ve sokaklara ağırlık vererek yerleştirmeye başladıklarını da kayda geçti.

Belediye başkanı Çelikcan ayrıca halkın çok daha temiz bir yerde yaşamayı hak ettiğini dile getirerek bu projenin temizlik konusunda atılan adımların sonuncusu olmayacağını da konuşmasına ekledi.

Temizlik Türkiye
Sosyal Medyada Biz
E-bülten Kayıt
  • Site içeriğinde yer alan hiçbir resim veya metin Temizlik Türkiye'nin izni olmadan ticari amaçla kullanılamaz. İnternet ortamında kullanılamaz. Aksine hareket edenler hakkında ihtara gerek duyulmaksızın yasal işlem yapılır.

Kaydır